REFİK ERYILMAZ, GENÇLERİN AYKIRI SORULARINI YANITLAYACAK

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, göreve geldiği günden bugüne izlediği şeffaf yönetim anlayışı doğrultusunda ilçe tarihinde bir ilke daha imza atıyor.

Gençlerin talebi üzerine Samandağın gündemine dair merak edilen konuları, vatandaşların kafalarındaki tüm soruları rahatça sorup, Av. Refik Eryılmaz’ın birinci ağızdan cevaplayacağı “Mevzu Samandağ Programı” Cuma günü gerçekleşecek.

Katılımcı yönetim anlayışıyla gençler ile yapılacak programda gençlerin her türlü sorularını açıkça yöneltebileceği, genç gazeteci Ali Arslan Dadük moderatörlüğünde, gençler tarafından işletilen Corner Cafe’ de gerçekleştirilecek programa tüm gençleri davet eden Başkan Eryılmaz ” İlçemizde bir ilki gerçekleştiriyoruz.

Gençlerin talebi üzerine Samandağımızın gündemine dair merak ettiğiniz konuları, kafanızdaki tüm soruları rahatça sorup, birinci ağızdan cevaplayacağımız “Mevzu Samandağ Programına” tüm genç arkadaşlarımızı davet ediyorum.

Gelin, sorun, denetleyin!

18 Ağustos Cuma günü, Eski Yetimler Düğün Salonunın ilerisinde gençlerimizin belirlediği ve yine gençlerimizin işlettiği, hizmete yeni girmiş olan Corner Cafede saat 18:00′ de tüm gençlerimizi bekliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.