İZZETTİN YILMAZ, MUHTARLARLA BİRARAYA GELDİ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, AK Parti Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal ve Kemal Karahan ile birlikte Saraycık, Kisecik ve Karlısu Mahallelerinde muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Programa AK Parti Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal ve Kemal Karahan, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, AK Parti Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen, Kadın Kolları İlçe Başkanı Selma Sönmez, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve parti teşkilatı üyeleri katıldı.

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz programda yaptığı konuşmada şu görüşlere yer verdi; “ Antakya’mızın tüm mahallelerine depremden önce olduğu gibi depremden sonra da eşit hizmet götürmenin gayreti içerisindeyiz. Hemşerilerimizin bu zor günlerinde imkanlarımız dahilinde destek oluyor, temel belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra afet sonrası ihtiyaçların giderilmesinde de katkı sağlıyoruz.”

AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal ise konuşmalarında devletin tüm kurumlarının Hatay’a destek vermek için seferber olduğunu, şehrimizin yeniden inşa süresinde üzerlerine düşen ne varsa yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.