ANTAKYA’MIZI HEP BİRLİKTE AYAĞA KALDIRACAĞIZ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Pendik Belediyesi ve Pendik İlçe Müftülüğü tarafından konteyner kentlerde kalan öğrencilere okul çantası ve kırtasiye yardımı dağıtıldı. Heyet öncesinde Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete, Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Öğütücü ve Pendik Müftüsü Musa Bilgiç, Hatay İl Müftü Yardımcısı Abdullah Sertoğullarından, Pendik Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Birim Sorumlusu Ergin Kaya katıldı.

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz yaptığı konuşmada; “ Pendik Belediyemiz ve Pendik Müftülüğümüz tarafından konteyner kentlerde kalan yavrularımıza getirilen hediyelerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. 6 Şubat’ta yaşadığımız asrın felaketinden sonra ülkemizin her bir ferdi asrın dayanışmasını göstererek hemşerilerimize destek oldular. Sizlere de kilometrelerce öteden yavrularımızı düşünerek getirmiş olduğunuz hediyelerinizden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Antakya’mızı hep birlikte yeniden ayağa kaldıracağız inşallah.” dedi.

 

Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Öğütücü de Pendik Belediyesi olarak Antakya’ya desteklerinin devam edeceğini ifade ederek, Başkan Yılmaz’a günün anısına hediye takdiminde bulundu.

Ziyaretten sonra heyet Antakya Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdullah Okur eşliğinde konteyner kentlerde kalan öğrencileri ziyaret ederek hediyelerini takdim ettiler. Okul çantası ve kırtasiye hediyelerini alan çocukların sevinci görülmeye değerdi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.