BU KERMES BİR BAŞKA ANLAMLI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatay’ın Defne ilçesinde, Defne Gönüllüleri Derneği ev sahipliğinde kermes düzenlendi.

6 Şubat’ta yaşadığımız deprem sonrası büyük yara alan Hatay’da yaraların bir nebze olsun sarılması, moral ve motivasyonun yaşatılması için Defne Subaşı Mahallesi’nde düzenlenen “Subaşı Emek Kermesi”ne küçük-büyük herkes ilgi gösterdi.

Derneğin sözcüsü Ahmet Bilgin, düzenledikleri kermes ile ilgili duygu ve düşüncelerini paylaşarak, şunları söyledi:

“Kıymetli arkadaşlarımızın katkılarıyla ikincisini düzenlediğimiz çok başarılı kermesimizde emeği geçen herkese ve özellikle üreten kadınlarımıza ve ziyaretçi insanlarımıza, dostlarımıza, uzaklardan bizleri arayıp destek olmak için kendileri adına alışveriş yapmamızı isteyen duyarlı güzel yürekli insanlara çok teşekkürler. Sizler bu emekçilerin yolunda ışıksınız.

Ayrıca Kızılay Defne Şubesi ekibine, kermeste bizlere destek olup ikramlarda bulundukları için teşekkür ediyoruz. Dayanışma yaşatır! Hayat için hep umut var. İnsanlarla buluşma ortamı yaratmanın, emeğin karşılığını almaya destek olmanın haklı mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum. Gelemeyenlerin çok şey kaçırdıklarını bilmelerini istiyorum. Müthiş güzel bir kalabalık ve harika bir atmosfer oluştu.

Her Cumartesi bizler orada olacağız. Gözlerimiz sizi arayacak! Hep birlikte çok güzellikler yaratabiliriz. Bunu beraber gördük ve yaşadık. Bu şehir adına sende umudunu diri tut. Başaracağız.”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.