“GÖRDÜK Kİ; BU ASİL MİLLET, YARALARI SARMAK İÇİN TEK VÜCUT OLABİLİYOR”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Hatay İl Başkanı M. Fevzi Altay, kurban bayramı nedeniyle sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Altay, Türk milletinin yeri geldiğinde hiç düşünmeden dayanışma içerisinde olabileceğini herkese gösterdiğini belirterek şöyle dedi;

“Yaşadığımız felaketin acısı akıllarımızda, kaybettiklerimizin sızısı yüreğimizde tüm canlılığı ile dururken; bir mübarek bayramı daha idrak edeceğiz.

Rabb’im bizleri her türlü görünür görünmez bela, musibet, afet ve tehlikelerden muhafaza eylesin. Yaşadıklarımızın beterinden esirgesin.

Bayramlar sosyal dayanışmanın, bu dayanışmanın Allah’a sunumunun, kulluk bilincinde olduğumuzun ifadesidir. Deprem sonrası yaşadık, gördük ki; bu asil millet, İslam’ın yüzyıllarca bayraktarlığını yapmış bu necip Türk Milleti; söz konusu sosyal, ekonomik, maddi dayanışma olduğunda, hiç düşünmeden yaraları sarmak için tek vücûd olabiliyor. Allah bu birliğimizi bozmasın.

Mübarek Kurban Bayramı da; dayanışma, hoşgörü, merhamet duygularımızı ve davranışlarımızı daha da pekiştirsin.

Yaradan tüm geçmişlerimize engin merhametiyle rahmetler eylesin.

Hepimize sevdiklerimizle birlikte daha nice bayramlar yaşamayı nasip etsin. Tüm insanlarımızın, İslam Coğrafyasının bayramını tebrik ediyor; daha rahat zamanlarda hep beraber olma dileklerimle saygılar sunuyorum.”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.