BELEN’DE BİR MAHALLE DAHA DOĞALGAZA KAVUŞUYOR

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Göreve geldiği günden bu yana Belen ilçesinin çehresini değiştiren Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, uzun uğraşların ardından Halilbey mahallesine doğalgaz hizmetini getirmeyi başardı.

3000 konutun faydalanacağı ve AKSA Gaz tarafından yapılan çalışmamanın ilk kazması, sade bir törenle gerçekleşirken, Belen Kaymakamı, Siyasi Parti İlçe Başkanları, daire müdürleri ve belediye çalışanları, proğramda hazır bulundu.

Açılış konuşmasını yapan Hatay-Osmaniye AKSA Gaz Bölge Müdürü Serhat Kasapoğlu şu ifadelere yer verdi. “6 Şubat depreminden sonra şehrimizde yaşadığımız yıkımın ardından AKSA Gaz olarak bütün ilçemizde tüm ekibimiz, AFAD ve yerel yönetimimizle birlikte gaz akışını hızlı bir şekilde sağladık ve şirket olarak yatırımlarımıza hız kesmeden de devam ediyoruz.

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül konuşmasında ise; “Kıymetli dostlar bugün Halilbey mahallemizi doğalgaza kavuşturmak için ilk çalışmayı hep birlikte atacağız. Sayın müdürümüzün de bahsettiği gibi 3-4 ay sonra inşallah önümüzdeki kış ayında, mahalle sakinlerimiz doğalgazlarını artık kullanmaya başlayacak. Bizler uzun bir zamandan beri AKSA gaz bölge müdürümüz Serhat Kasapoğlu’yla beraberce çalıştık ve Halilbey mahallemizde bu ihtiyacın bir an önce giderilmesi için elimizden geleni yaptık ve bismillah diyerek bu gün başlıyoruz. Allah’tan kazasız belasız bir an önce bitirmek nasip olur inşallah.

Vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz bir sözü de yerine getirmekten mutluluk duyacağız. Ben emeği geçen tüm arkadaşlarıma ve AKSA Gaz ailesine, bu noktada bizlere desteğini esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Mahmut Sami Yılmaz’a, Mahalle Muhtarımız Ekrem Kaplan’a ve siyasi parti temsilcilerimize çok çok teşekkür ediyor, böylesine olumlu bir projeyi hayata geçirdiğimiz için kendimizi mutlu hissediyoruz”  ifadelerini kullandı.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.