İSKENDERUN TİCARET ODASI, ZİRAAT BANKASI MÜDÜRLERİNİ AĞIRLADI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ziraat Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yüksel Cesur, Adana Bölge Müdürü Dr.Murat Serdar Bulut, İskenderun Şube Müdürü Oğuz Ziylan, Meydan Şube Müdürü Nuray Erol, Şehit Pamir Şube Müdürü Vedat Çağlar, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimini ziyaret ettiler.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ziraat Bankası yetkililerini nezaketle karşıladılar.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, Ziraat Bankasının deprem sonrası müşterilerine şehir merkezi ve şehrin belli noktalarına kurdukları mobil bankalar ile daha hızlı hareket edilerek, yardımcı oldukları, finansal ihtiyaçları en hızlı şekilde karşıladıklarını ifade edildi.

İTSO üyelerine de Ziraat Bankasının finansa ulaşımda destek olduklarını belirten Ziraat Bankası yetkilileri, Deprem sonrası ve yaşanan süreçte gerek kredi, gerekse deprem destek ödemeleri noktasında yardımcı olduklarını belirttiler.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, “Ziraat Bankası yönetimi ile her zaman uyum içerisinde çalışıyoruz. Gerek üyelerimize gerekse iş dünyasına deprem sürecinde sağladıkları hızlı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.