“MİLLETİMİZİN İRADESİ, ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ OLSUN”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. ‘Milletimizin iradesi çocuklarımızın geleceğini aydınlatsın’ diyen Başkan Deli, yaptığı paylaşımda şöyle dedi :

“Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) kuruluşunun 103’üncü yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını bu yıl hüzün ve mutluluk bir arada kutluyoruz.

“Bu sene hoş bir tesadüf oldu. Ramazan Bayramımız ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız aynı günlere denk geldi. Milli bayramlarımız, dini bayramlarımız bir bütün. Hepsi bizi birbirimize kenetliyor, birleştiriyor. Geleceğe, millet olarak hazırlıyor.

23 Nisan 1920’de TBMM açıldı. Milletimizin geleceği, milletimizin iradesine emanet edildi. Bu anlamlı günü de Türkiye’mizin geleceğini temsil eden çocuklarımıza armağan edildi.

TBMM’yi açan ve Türkiye’mizin geleceğini aydınlatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarına saygı ve minnetlerimizi ifade ediyorum. Milletimizin iradesi çocuklarımızın geleceğini aydınlatsın. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram’ımız kutlu olsun.”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.