ÜLKÜ OCAKLARI ‘GELENEKSEL İFTAR SOFRASI ‘NDA BİR ARAYA GELDİ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen iftar programına katılan Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli, depremin ardından binlerce vatandaşa yardım eli uzatan başta Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner olmak üzere depremin yaşandığı 11 ilin Ülkü Ocakları İl Başkanını sahneye çağırdı.

Alihan Döner’in Hatay’da, diğer İl Başkanlarının da kentlerinde deprem sürecinde örnek çalışmalara imza attığını belirten Bahçeli, çalışmalarından dolayı 11 İlin Ülkü Ocakları İl Başkanına teşekkür etti.

Ülkü Ocakları’ndan yetişerek vatanına, milletine her daim hizmet verme yolunda kararlılıkla devam eden İl Başkanlarının yardımlarının yüzbinlerce vatandaşa ulaştığını belirten Bahçeli, 11 il başkanının Türkiye’ye örnek olduğunu kaydetti.

ALİHAN DÖNER HATAY’DA ÖRNEK ÇALIŞMALARA İMZA ATTI

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner, Hatay’da Ülkü Ocakları bünyesinde imza attığı çalışmalarla takdir topladı. Depremin yaralarının sarılması adına tüm Türkiye’deki Ülkü Ocakları birimlerinden gelen yardımların koordine şekilde vatandaşlara ulaşmasını sağlayan Döner, kısa sürede binlerce vatandaşın ihtiyacının karşılanmasını sağladı. Eğitim faaliyetlerini de sürdüren Başkan Döner, çadırlarda eğitime devam edilmesi için tüm imkanları seferber etti. Tüm birimleriyle sahada olan Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanlığı, bu çalışmaları ile Bahçeli’den takdir topladı.

11 İLİN BAŞKANI AYAKTA ALKIŞLANDI

 

MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli bizzat teşekkür ettiği aralarında Hatay’ın da olduğu 11 ilin başkanını tüm katılımcılara alkışlatarak onore etti. Bahçeli, konuşması boyunca yanından ayırmadığı Alihan Döner’i ve diğer il başkanlarının çalışmalarını her cümlesinde takdir ederek Ülkü Ocakları’nın yaptığı çalışmaları önemsediğini bir kez daha gözler önüne serdi.

İftar boyunca 11 ilin Ülkü Ocakları başkanlarını yanından ayırmayan MHP Lideri Bahçeli, tüm başkanları tek tek kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.