ÖZHASEKİ’DEN ANTAKYA BELEDİYESİ’NE ZİYARET

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Müzehher Belma Erdoğan bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Antakya’ya geldi.

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, protokol üyeleri ile birlikte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’yi Hatay Havaalanı’nda karşıladı.

Antakya Belediyesi ana hizmet binasına gerçekleşen ziyarette Başkan Yılmaz ve değerli eşi Saadet Yılmaz’ın ev sahipliğinde AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Hüseyin Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu, Sabahat Özgürsoy Çelik, Abdulkadir Özel; AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Eren, İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Alkaya, AK Parti Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen, Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları, Daire Müdürleri hazır bulundu.

Antakya Belediyesi halk oyunları ekibinin gösterisi ile karşılanan Başkan Özhaseki, Antakya Belediyesi voleybol, futbol ve karete takımları ile hatıra fotoğrafı çekilerek başarılar dileğinde bulundu.

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın makamına da ziyaret gerçekleştiren Başkan Özhaseki, Başkan Yılmaz’ın hizmetleri hakkında bilgi aldı, çalışmalarında başarılar dileğinde bulundu.

Başkan Yılmaz, Başkan Özhaseki’nin belediyeye teşriflerinden onur duyduğunu ifade ettiği konuşmasında: “Sayın AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki belediyemize teşrif ettiler. Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, Meclis Üyelerimiz ve Antakya Belediyesi ailesi olarak tüm kadromuzla karşıladığımız Sayın Başkanımızın ziyareti bizleri onurlandırdı. Sayın Başkanımıza ziyaretlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Başkan Özhaseki konuşmasında: “İnsanoğlunun binlerce yıllık birlikte yaşama kültürü ve mirasının; sevgi, saygı ve hoşgörü temelinde yaşam biçimine dönüştürdüğü güzel şehir Hatay, Antakya’dayız. Bu mirası güzel Hatay’ımızda yaşatan vatandaşlarımıza muhabbetlerimi sunuyorum.” sözlerine yer verdi.

Başkan Yılmaz ziyaretin sonunda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’ye plaket ve çeşitli hediyeler takdim ederek, günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.