ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER ANILDI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanlığı’nda ülkücü şehitleri anma programı düzenlendi.

Programa MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, MHP İl ikinci Başkanı Niyazi Öztürk, MHP il ve ilçe yöneticileri ile STK başkanları katılım gösterdi.

12 Eylül darbesinin yıldönümünde gerçekleşen program hatmi şerif okunmasıyla başladı. Daha sonra MHP Milletvekili Lütfi Kaşıkçı katılımcılara sunum eşliğinde bilgilendirmelerde bulundu. İl Başkanı Alihan Döner’in de konuşmasıyla tamamlanan gecede ülkücü şehitlerin ruhları şad edildi.

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner, programa katılan herkese teşekkür ederek, Ülkü Ocakları olarak geleceği inşa edeceklerini belirtti. Program ile ilgili konuşan Başkan Döner; “Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanlığı Olarak Ülkücü Şehitlerimizi Anma Programı Gerçekleştirdik. Davamız uğruna gözlerini kırpmadan idam sehpalarına çıkan Ağabeylerimizi dualarla, fatihalarla andık. Sunumlarıyla bizleri aydınlatan MHP Hatay Milletvekili Sn. Lütfi Kaşıkçı’ya, MHP İl ikinci Başkanı Sn. Niyazi Öztürk’e, programımıza katılan MHP Hatay İl ve İlçe Yöneticilerimize, Türkiye Kamu-Sen’e Bağlı Sendika Başkanlarımıza, Antakya Türkav başkanımıza, İl ve İlçe Ocak yöneticilerimize şükranlarımı sunarım.

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.